Zarejestruj się
Forum dla Kobiet Moda Wizaż i stylizacje Tanie torebki -jaki sklep?

Tanie torebki -jaki sklep?

Awatar użytkownika

Tanie torebki -jaki sklep?

Postautor: Kasia » pn lip 01, 2013 10:22 am

Proszę wrzucać mniej znane sklepy. Nie interesują mnie te, które wszyscy znają - nie idziemy na łatwiznę. Przeważnie te sklepy, do których dostęp jest ułatwiony, wcale nie są tanie - wręcz przeciwnie. Dlatego proszę nie wrzucać tutaj sklepów internetowych z top 10 wyników wyszukiwań tej najbardziej znanej wyszukiwarki internetowej, którą wszyscy znają a której nazwy nie wymienię. Aha - no i żadne zalando czy inne ccc, gdzie ceny są z kosmosu a torebki takie same, jak w innych sklepach. Nie interesuje mnie też allegro.

Postarajcie się - chcę stworzyć tutaj naprawdę sensowny wątek dotyczący sklepów z ładnymi, modnymi i tanimi torebkami damskimi!

Awatar użytkownika

Re: Tanie torebki -jaki sklep?

Postautor: Violett » pt lip 12, 2013 5:13 pm

Ja szczerze polecam sklep http://torebki-damskie.eu - kupuję tam od lat, nigdy się nie zawiodłam, a ceny naprawdę bardzo dobre. Przeważnie mają takie torebki, jakich w żadnych innych sklepach nie ma. Oprócz tego prawie zawsze można znaleźć jakiś kod rabatowy i kupić torebki z fajnym rabatem.

Awatar użytkownika

Postautor: Kasia » wt wrz 03, 2013 4:47 am

Obrazek
Zgłębiłam temat i rzeczywiście jest w czym wybierać. Jeden z modeli na sezon Jesień/Zima 2013/2014 - duży wybór kolorów i super model. Którąś chyba wybiorę.

Awatar użytkownika

Postautor: Violett » sob wrz 28, 2013 2:25 pm

Zajrzyjcie też do działu ze skórzanymi torebkami, jest w czym wybierać a ceny bardzo konkurencyjne. http://torebki-damskie.eu/22-skorzane
Są tam teczki, kuferki, shopper bagi. Kolory oczywiste jeśli chodzi o torby skórzane, czyli czarne, różne odcienie brązów, beże, piękna czerwień albo granat. Ceny nie są oderwane od rzeczywistości (jak w niektórych sklepach, gdzie za torbę z PCV "krzyczą" 200-500 zł - absurd). Ja polecam

Wróć do Wizaż i stylizacje